Навчальний процес

Організація начально-виховного процесу в дитячому садку здійснюється згідно з:

► Законом України " Про освіту ";

► Законом України " Про дошкільну освіту";

► Міжнародною конвенцією про права дитини;

► Базовим компонентом дошкільної освіти;

► Програмами виховання і навчання дітей "Українське дошкілля" та "Впевнений старт"

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1-го вересня і закінчується 31-го травня наступного року. З 1-го червня до 31-го серпня ( оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з управлінням освіти, молоді і спорту Міжгірської РДА.

План роботи на оздоровчий період погоджується з територіальною санітарно-епідеміологічною службою.

У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання.

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється за програмою , затвердженою Міністерством освіти і науки України.