Верхньобистрянський дошкільний навчальний заклад

Правила прийому

Для зарахування дитини в садочок необхідні такі документи:

Медична картка дитини (форма 26/о);

Свідоцтво про народження дитини (копія);

Паспорт одного з батьків (копія 1, 2, 11 сторінки).

Порядок оформлення медичної картки дитини (форма 26/о)

У дитячі садки оформляються всі діти, які не мають протипоказань по стану здоров'я.

Підготовка дітей здійснюється лікарем-педіатром дільничним, медичною сестрою дільничною, медичною сестрою кабінету здорової дитини.

Обов'язковий медичний профілактичний огляд за участю лікаря-педіатра, стоматолога, логопеда (інші спеціалісти за показаннями) та диспансеризацію дитини, лабораторні дослідження (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз).

Дані про профілактичні щеплення (форма № 063/о).

Проведення планових профілактичних щеплень пропонується завершити не менш, як за 1 місяць до початку відвідування дошкільного навчального закладу.

Питання про направлення до дошкільного навчального закладу дітей груп ризику, а також дітей з хронічною патологією та вродженими вадами розвитку вирішуються індивідуально за участю лікарів-спеціалістів.

Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією.

Вся документація повинна бути підписана дільничим лікарем, завідуючим педіатричним відділенням.

Документи повинні бути завірені печаткою закладу, який їх оформляє.

До пільгової категорії відносяться:

- діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

- діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

- діти з багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку; · діти одиноких батьків (вдів, вдівців);

- діти, які перебувають під опікою (піклуванням).