Розклад організованої діяльності

У навчально-виховному процесі ДНЗ  використовуються різноманітні, цікаві, інтерактивні форми організації дітей:

- спеціально організована навчальна діяльність,

- ігри-заняття,

- самостійна діяльність дітей (художня, рухова, мовленнєва, ігрова, трудова, дослідницька та ін.),

- індивідуальна робота,

- спостереження, екскурсії, походи,

- свята та розваги, робота гуртків тощо.

Під час складання розкладу занять враховуємо психічне, фізичне, емоційне навантаження на дитину, передбачаємо раціональне чергування видів розумової, рухової, практичної діяльності.

Місце проведення занять – вікові групи, спортивна та музична зали, ігрові, спортивні майданчики, тощо. Розклад занять затверджується завідуючою ДНЗ.

Заняття з різних розділів програми (тематичні, комплексні, комбіновані, інтегровані, домінантні та ін.) є основною формою організованої навчальної діяльності дітей в дошкільному закладі. Навчальна діяльність дітей у формі занять планується переважно у першу половину дня.